REKLAMA

2016-12-16 18:32:00 CET Dodaj komentarz

Powiadomienia na e-mail - rozszerzamy funkcjonalność

Niedawno dodaliśmy nową funkcjonalność związaną z powiadomieniami mailowymi. Użytkownicy mogą teraz otrzymywać notyfikacje tylko na temat spółek, które dodali do swojej listy obserwowanych.

Aby zmienić zakres powiadomień, wystarczy po zalogowaniu przejść do zakładki Powiadomienia w ustawieniach konta. Pojawiła tam się dodatkowa opcja, umożliwiająca wybór zakresu:

Kliknij, aby powiększyć

Przypominamy, że notyfikacje mailowe są dostępne w pełnej wersji, tzn. dla użytkowników kont PREMIUM. Notyfikacje są wysyłane Użytkownikowi jedynie wtedy, gdy w wybranym zakresie danych, od momentu wygenerowania ostatniego powiadomienia, zaszło co najmniej jedno zdarzenie na formacjach, tzn. wykryto nową formację, cena zbliżyła się do poziomu wybicia, doszło do wybicia lub do wypełnienia formacji.

Nowa funkcjonalność umożliwia zawężenie tego typu informacji tylko do zdarzeń na walorach, które nas interesują - wystarczy dodać spółki lub indeksy do swojej prywatnej listy Obserwowanych (wymaga to oczywiście zalogowania na konto) i wybrać opcję "Tylko obserwowane" w ustawieniach powiadomień, zgodnie z informacją powyżej.

Poniżej znajdują się linki ze szczegółowymi informacjami:Pozdrawiamy i życzymy samych udanych transakcji.

Etykiety: , , , ,