REKLAMA

2018-04-09 10:00:00 CEST Dodaj komentarz

Zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności

Chcielibyśmy poinformować wszystkich naszych Użytkowników o zmianach w zapisach naszego Regulaminu. Nowa wersja Regulaminu i nowa Polityka Prywatności wejdą w życie z dniem 25 maja 2018.

Można zapoznać się ze zmodyfikowanymi dokumentami pod poniższymi linkami:


Nowy dokument Polityki Prywatności zawiera szczegółowy opis zakresu danych, które zbieramy, sposobu ich przetwarzania oraz informacje w jaki sposób można te dane poprawiać lub zażądać ich usunięcia. Ponadto, dokument opisuje politykę użycia plików cookies, reklam oraz mediów społecznościowych, aby zagwarantować naszym Użytkownikom większą przejrzystość jeśli chodzi o użycie ich danych.

Zmiany te są konieczne ze względu na bliskie wejście w życie nowego Europejskiego Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (GDPR/RODO).

Jak już wspomnieliśmy powyżej, nasze zmiany zaczną obowiązywać 25 maja 2018. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie zgadzacie się na nie i chcielibyście usunąć swoje konto, prosimy o kontakt emailowy przed tym dniem, na adres podany w naszej Polityce Prywatności. Używanie ATmatix po wejściu w życie zmian będzie już się odbywało na zasadach zapisanych w nowym Regulaminie i Polityce Prywatności.


Nasi zarejestrowani Użytkownicy zostaną powiadomieni o zmianach niebawem, przy pomocy wiadomości email.
Etykiety: , , , , ,